[ Новые сообщения · Участники · Правила форума · Поиск · RSS ]
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Форум » Тестовый раздел » Тестовый форум » Окупанти (У перші секунди 2013 року окупаційна підмосковська адміністр)
Окупанти
Відкрите_колоДата: Четвер, 03.01.2013, 04:56 | Повідомлення # 1
Рядовий
Група: Пользователи
Повідомлень: 5
Репутація: 0
Статус: Offline
У перші секунди 2013 року окупаційна підмосковська адміністрація вкотре нагадала корінній нації, хто в хаті господар. Одразу після виступу Януковича нас, українців, на державному каналі УТ-1, групка якихось маловідомих алкашів від попси поздоровила не з Новим роком, а "с Новим годом".

Коли подібне трапляється на "Інтері", СТБ, ТРК "Україна та інших приватних медіа, що котролюються неукраїнськими олігархами, то це принаймні виглядає як нав'язування "Русска-ізраїльскаго міра" за рахунок самих адептів цього "міра". Але, коли "с Новим годом" мене вітають на державному телеканалі, то це вже русифікація за мій власний кошт. Хочу нагадати, що я і мільйони таких як я платимо податки, на які цей "канал" існує. То чому нас вітають зі святом мовою сусідньої держави?

Нажаль, питання радше риторичне, адже відповідь на нього є очевидною. Ми, українці як етнічна нація позбавлені усіх національно-соціальних прав у нашій же державі. Переважна частина депутатів від обох таборів не є українцями. Абсолютна більшість міністрів уряду Азарова є московитами та жидами.

На сьогодні Україна перебуває під окупацією і не є державою українців.

Микола Єременко, голова ГО "Відкрите коло"


Повідомлення відредагував Відкрите_коло - Четвер, 03.01.2013, 04:57
 
Форум » Тестовый раздел » Тестовый форум » Окупанти (У перші секунди 2013 року окупаційна підмосковська адміністр)
  • Сторінка 1 з 1
  • 1
Пошук: